Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
541 212 450

Dotaz 3345

Dobrý den!Trvale se mi zahušťuje hlen na dýchacích sliznicích (t.j. trvale, i když obtížně, vykašlávám produktivní hlen). Mám i potíže s trávením (domnívám se, že hlen se mi tvoří i v trávicím systému). Přes četná lékařská vyšetření vč. specializovaných (např. na cystickou fibrózu, celiakii,imunologii ap.) nebyla příčina tvorby hlenu zjištěna. Všechna běžná lék. vyšetření mám v normě. Dá se nějakým specializovaným vyšetřením zjistit příčina tvorby hlenu? Děkuji za odpověď. František.

František

Odpověď

Dobrý den, tvorba hlenu na sliznicích je stav v podstatě normální, umožňuje ochranu a čištění sliznic. Mimo vyšetření na cystickou fibrozu a celiakii neexistuje jiné specializované vyšetření na zvýšenou tvorbu hlenu. S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • Rychle jednání i doručení
Ověřený zákazník před 7 hodinami
„V pohodě“
Ověřený zákazník před 19 hodinami
„Na web jsem narazil náhodou při hledání filtrů do čističky vzduchu a mohu jej jen doporučit. Skvělá přehlednost webu, snadné hledání a filtrování. Úžasně rychlé vyřízení objednávky, do 24h jsem měl zboží doma.“
  • Hezký a přehledný eshop.
  • Super rychlé zpracování a odeslání objednávky. Kéž by to byl standard.
  • Web funguje i jako portál se spoustu informací pro alergiky, což je super.
Ověřený zákazník včera